Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Zapraszamy na Otwarcie Sezonu Świątecznego!

Ogromna, kolorowa choinka przed MTP to stały element poznańskiej, świątecznej tradycji. Podobnie będzie i w tym roku. Z tej okazji przygotowaliśmy koncert kolęd, gry i konkursy, a pierwsze 100 osób z własnoręcznie wykonanym łańcuchem choinkowym otrzyma od nas prezent – niespodziankę! Zapraszamy 10 grudnia (czwartek) o godz. 17.00.

Gry i konkursy

Zaczynamy o godz. 17.00 w Holu Wschodnim. Dla dzieci przygotowaliśmy fantastyczne gry i zabawy w ramach "Zadaniowego kalendarza adwentowego". Zabaw będzie bez liku, nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Do udziału w tych ostatnich zapraszamy również dorosłych. Wśród nagród m.in. książki oraz bilety na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych! Podpowiadamy - przypomnijcie sobie wszystko co związane jest ze zbliżającymi się świętami!

Poznański Łańcuch Świąteczny

Zapraszamy do przynoszenia samodzielnie wykonanych łańcuchów na naszą choinkę. Pierwsze 100 osób otrzyma ciepłą niespodziankę, zimowy zestaw, na który składają się czapka i rękawiczki. Jeśli nie zdążysz zrobić łańcucha w domu – bez obaw, będzie można go też wykonać na miejscu. Razem stworzymy Poznański Łańcuch Świąteczny!

fotobueno_choinka_mtp_2014-268.jpg

Kolędy w stylu gospel

Jeśli święta, to nie może zabraknąć świątecznej atmosfery. O tą zadba zespół Gospel-Joy, który zaprezentuje wybór kolęd w aranżacjach gospel. Początek recitalu o godz. 17.45 przed Holem Wschodnim. Wobec energii, którą generuje zespół, nie da się przejść obojętnie!

O godz. 18.00 nastąpi kulminacyjny moment wydarzenia, zapalimy światełka na ogromnej choince stojącej przed Targami Poznańskimi. Chwilę później rozpocznie się świetlne show (nie będziemy teraz zdradzać wszystkiego!) oraz dalsza część koncertu.

Zapraszamy do przyjścia z dziećmi, które będą się świetnie bawić z naszymi animatorami! Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hol Wschodni (wejście od ul. Głogowskiej) 10 grudnia, godz. 17.00. Wstęp wolny!

Wstecz

Współpraca Medialna