Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Wręczyliśmy statuetki Wybór Konsumentów! (video i galeria)

W 2014 roku w głosowaniach Złoty Medal - Wybór Konsumentów internauci i głosujący w trakcie imprez targowych wybrali 36 najlepszych produktów. 11 marca, w trakcie uroczystej Gali, wręczyliśmy statuetki przedstawicielom zwycięskich firm.

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku. Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy, których cechą charakterystyczną jest umiejętność prowadzenia swojego biznesu niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych  i wykorzystywanie szans, jakie przynosi otoczenie rynkowe.

O przyznaniu Złotego Medalu orzekają Sądy Konkursowe złożone z wybitnych specjalistów poszczególnych branż. Następnie, spośród wszystkich laureatów, konsumenci wybierają te produkty, które ich zdaniem zasługują na dodatkowe wyróżnienie – Złoty Medal - Wybór Konsumentów. Na swoje typy głosują podczas targów branżowych na specjalnych stoiskach – Strefach Mistrzów lub na stronie www.zlotymedal.mtp.pl.

Uroczystość w Sali Ziemi zainaugurował wykład dr Marka Borowińskiego, specjalisty od marketingu i Visual Merchandisingu. Następnie Prezes Zarządu MTP Przemysław Trawa wręczył statuetki firmom, których produkty otrzymały najlepszy wynik w głosowaniach. Dodajmy, że te cieszą się ogromną popularnością - od 2012 roku zostało łącznie oddanych aż 180 tysięcy głosów.

Gala miała bogatą oprawę muzyczną. Gościom czas umilał duet jazzowy Jaworski Duo, a zwieńczeniem wieczoru był koncert popularnego piosenkarza Mrozu.

Patronat nad konkursem o Złoty Medal sprawuje ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita. Galę Nagród swoim patronatem objęła Telewizja Polska.

Obejrzyj relację z gali, wyemitowaną w TVP - >>>KLIKNIJ<<<

Lista laureatów Złotego Medalu – Wybór Konsumentów – >>>KLIKNIJ<<<

Galeria:

thumbnail_fotobueno_budma_koncert_mrozu-thumbnail_fotobueno_budma_koncert_mrozu-thumbnail_fotobueno_budma_koncert_mrozu-thumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_konsthumbnail_mk_gala_zloty_medal_wybor_kons

Co o wyróżnieniu sądzą nagrodzeni? Czy Złoty Medal MTP przełożył się na większe zainteresowanie ich produktami? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z laureatami!

Grzegorz Wasielewski - Alter

Joanna Zagała - EcoTrade

Jerzy Drożdż – MicroMade Gałka i Drożdż

Justyna Więcek - PH Progress Daniel Więcek

Czesław Cieślak - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Magdalena Nelke - TOP-GYM Wolny, Śmielak

Waldemar Piskorz i Sylwester Salach - Prezes Zarządu ProEnergetyka

Więcej o konkursie - www.zlotymedal.mtp.pl

Wstecz

Współpraca Medialna