Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Targowe WiFi dostępne dla wszystkich gości

Międzynarodowe Targi Poznańskie udostępniają swoim gościom bezpłatną bezprzewodową sieć internetową. WiFi będzie działało we wszystkich budynkach targowych, a także w przestrzeni otwartej Placu Marka.

Do tej pory na terenie MTP nasi partnerzy biznesowi mogli korzystać z dostępu do internetu za pomocą sieci WiFi  po opłacaniu abonamentu na określony czas. Dzięki rozwiązaniu ogólnodostępnemu, każdy kto odwiedzi targi będzie mógł korzystać z sieci na swoim urządzeniu mobilnym czy komputerze bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych.

Na terenie MTP zlokalizowana jest sieć punktów dostępu, dzięki którym z internetu, będzie mogło jednocześnie korzystać wielu użytkowników. Oznacza to, że np. podczas konferencji odbywających się w Sali Ziemi, o pojemności 2000 osób, każdy uczestnik może jednocześnie być podłączony do sieci.  To poszerza zakres możliwości projektowania rozwiązań event marketingu. Wystawcy czy organizatorzy spotkań biznesowych mogą łączyć targową rzeczywistość offline i online, czyli na przykład przedstawiać zwiedzającym wirtualne katalogi produktów dostępne na smartfony, przekazywać na bieżąco w internecie relację z wydarzeń czy powiększać liczbę fanów na swoich korporacyjnych stronach społecznościowych poprzez konkursy organizowane na stoisku podczas targów. Takie zacieśnienie kontaktu ze zwiedzającym i przeniesienie go do rzeczywistości wirtualnej, może pozwolić wystawcy na długofalową komunikację ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową.

Dostęp do internetu na terenie MTP można uzyskać za pomocą następujących sieci:

  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-1 -  sieć WIFI w standardzie 802.11a bazująca na częstotliwości 5GHz,
  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-2 - sieć WIFI w standardzie 802.11b/g bazująca na częstotliwości 2,4GHz, (będąca podstawową siecią dla starszych urządzeń nie pracujących w częstotliwości 5 GHz),

Hasło będzie dostępne w biurach targów na terenie pawilonów oraz u opiekunów klienta. Wystawcy zostaną poinformowani o haśle w informacjach, które dostają od MTP.

Wstecz

Współpraca Medialna