Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Święto jeździectwa w Warszawie

Jeszcze można kupić bilety na odbywającą się w dniach 12 - 15 marca imprezę jeździecką CSI3*-W Cavaliada w Warszawie. Program gwarantuje wiele sportowych emocji, trzy konkursy zaliczane będą do światowego rankingu, a łącznie zostanie ich rozegranych aż 12.

Rywalizacja sportowa podporządkowana będzie zmaganiom w finałowym Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej oraz finałowi Cavaliada Tour.

Puchar Świata to konkursy dużej rundy. Rywalizacja rozpocznie się w czwartek od konkursu szybkości, w piątek odbędzie się konkurs 150cm z rozgrywką, a po dniu odpoczynku w niedzielę Grand Prix (155cm). Po tym konkursie wyłoniona zostanie najlepsza trójka naszego regionu, która pojedzie na Finał PŚ, który w kwietniu odbędzie się w Las Vegas. Przypomnijmy, że duże szanse na końcowy sukces ma polski zawodnik Michał Kaźmierczak.

Piątkowe i niedzielne konkursy PŚ będą decydować o ostatecznych wynikach Cavaliady Tour. W piątek będzie to ostatnia piąta eliminacja (z pięciu konkursów liczą się trzy najlepsze wyniki), a w niedzielę finał, gdzie punkty mnożone są razy dwa.

W programie Cavaliady nie zabraknie również efektownej Potęgi Skoku, emocjonującego Venus vs. Mars, konkursu Speed & Music, Finału BMW HPP w Powożeniu oraz Finału Cavaliada Future. Mniej doświadczone konie będą mogły wystartować w małej rundzie (130cm).

W tym roku pula nagród wynosi aż 500 000 tys. złotych, co zapewne dodatkowo będzie mobilizować zawodników do walki przed warszawską publicznością.

Jeszcze można kupić bilety na tą wyjątkową imprezę! W tym celu polecamy kontakt z opiekunem klienta targów lub zakup na stronie internetowej ticketpro.pl.

Więcej informacji  - www.cavaliada-warszawa.pl

Wstecz

Współpraca Medialna