Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Przeżyjmy to jeszcze raz: Poznań Air Show 2018

Ekstremalne emocje połączyły się z rodzinną atmosferą w maju na poznańskiej Ławicy, podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych – Poznań Air Show 2018. Duża moc, nieprawdopodobna prędkość oraz akrobacje na najwyższym, światowym poziomie zagwarantowały nam wspaniałe widowisko i moc adrenaliny.

Piloci popisali się nie tylko precyzją, ale również wytrzymałością. Przeciążenia grawitacji, szybkie beczki, petle, razery, melmany, spirale i korkociągi. Widzowie mogli zobaczyć na niebie prawie 720 minut pokazów w wykonaniu zarówno przedstawicieli Polskich Sił Powietrznych, członków grup akrobacyjnych, jak i uczestników NATO Tiger Meet. Pokazy upamiętniające obchody 100-lecia Powstania Wielkopolskiego, 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia Polskiego Lotnictwa Wojskowego, dzięki swej wzniosłej oprawie, głęboko zapisały się w pamięci uczestników.

Liczni odwiedzający tegoroczną edycję Poznań Air Show stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji z Poznań Air Show 2018. Przeżyjmy to jeszcze raz! #poznanairshow #flyhigh!


Wstecz

Współpraca Medialna