Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Nagrody Gospodarcze wręczone (video)

Poznaliśmy laureatów XIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W środę 6 maja Prezydent RP Bronisław Komorowski w Sali Ziemi wręczył statuetki najlepszym polskim przedsiębiorstwom.

Nagroda Gospodarcza jest przyznawana raz do roku przez Prezydenta RP. To szczególne wyróżnienie dla firm, instytucji i wynalazców, którzy wnoszą znaczący wkład w innowacyjność i rozwój naszej gospodarki, odnoszą sukcesy na rynku globalnym, budują pozytywny wizerunek polskiej ekonomii w kraju i zagranicą.

Uroczystość odbyła się w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich,  która po raz kolejny stała się areną wyróżnienia nazywanego „polskim noblem”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali:

Poniżej publikujemy listę nagrodzonych firm.

Innowacyjność

SELVITA (Instytucja Zgłaszająca: Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych) - największa w Europie Środkowo-Wschodniej firma biotechnologiczna działająca w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w leczeniu przede wszystkim chorób nowotworowych.

Obecność na Rynku Globalnym

GRUPA KAPITAŁOWA INGLOT (Instytucja Zgłaszająca: Państwowa Inspekcja Pracy) – firma, założona w 1983 roku w Przemyślu, to obecnie jedna z największych polskich marek kosmetycznych.

Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

PROMOTECH (Instytucja Zgłaszająca: Unia Metropolii Polskich) - polski producent szerokiej gamy profesjonalnych elektronarzędzi i sprzętu dla przemysłu.

Zielona Gospodarka

ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM (Instytucja Zgłaszająca: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego) - przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat zajmuje się unieszkodliwianiem odpadów.

Trwały Sukces

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA (Instytucja Zgłaszająca: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych) Firma działająca od 1928 roku, ze 100-procentowym kapitałem polskim, jest największą grupą mleczarską w Polsce.

pp-22.jpg

Więcej informacji – www.mtp.pl

Wstecz

Współpraca Medialna