Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:MTP - pasja i entuzjazm w działaniu!

Myślisz o weekendzie? My też! Sprawdź! Przyjmij dawkę pozytywnej energii! Międzynarodowe Targi Poznańskie pokazują swoją nieformalną stronę.

Zobacz teledysk MTP, w którym wystąpili wystawcy, zwiedzający, przyjaciele, pracownicy targów, znalazło się też miejsce dla VIP-ów :). Zostaw komentarz i podziel się filmem z przyjaciółmi!

– Chcieliśmy pokazać, że Międzynarodowe Targi Poznańskie to nie tylko biznesowa atmosfera i spotkania profesjonalistów, ale też pasja w działaniu. Targi budują swoją pozycję i przewagę konkurencyjną w oparciu o zespół ludzi, którzy w swoją pracę wkładają serce, czas i energię. Dzięki temu, organizowanym przez nas wydarzeniom zawsze towarzyszą pozytywne, inspirujące emocje i to widać w tym filmie – mówi Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor marketingu MTP.

W rolach głównych wystąpili pracownicy MTP, wystawcy, zwiedzający a nawet zarząd firmy. Teledysk był nagrywany podczas targów Budma, Targów Mody Poznań, Cavaliada  Warszawa, MotorShow i TTM. Została w nim wykorzystana piosenka "Larger Than Life" autorstwa Pinkzebra. Teledysk dla MTP zrealizowali Maciej Kautz i Kamil Biegański, twórcy poznańskiego teledysku "Happy" do piosenki Pharrella Williama.

A jak Tobie podoba się nasz teledysk? Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na Facebooku oraz kanału na Youtube i podzielenia się swoją opinią. Oznacz się na filmie i prześlij go swoim znajomym!

Wstecz

Współpraca Medialna