Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Gala laureatów Złotego Medalu - Wybór Konsumentów

W 2014 roku w głosowaniach Złoty Medal - Wybór Konsumentów internauci i głosujący w trakcie imprez targowych wybrali 36 najlepszych produktów. W środę 11 marca, w Sali Ziemi, Prezes Zarządu MTP wręczy statuetki przedstawicielom zwycięskich firm.

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku. Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy, których cechą charakterystyczną jest umiejętność prowadzenia swojego biznesu niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych i wykorzystywanie szans, jakie przynosi otoczenie rynkowe.

O przyznaniu Złotego Medalu orzekają Sądy Konkursowe złożone z wybitnych specjalistów poszczególnych branż. Następnie, spośród wszystkich laureatów, konsumenci wybierają te produkty, których ich zdaniem zasługują na dodatkowy laur – Złoty Medal - Wybór Konsumentów. Na swoje typy głosują podczas targów branżowych na specjalnych stoiskach – Strefach Mistrzów lub w plebiscycie internetowym na stronie www.zlotymedal.mtp.pl . W roku 2014 roku wręczyliśmy 329 nagród Złoty Medal MTP. Wśród nich wskazaliście Państwo 36 produktów, które zasługują na dodatkowe wyróżnienie.

Na uroczystej Gali Nagród, poza laureatami nagrody, obecni będą przedstawiciele władz państwowych, Sądów Konkursowych Złotego Medalu oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W programie wieczoru zaplanowany jest wykład dotyczący komunikacji marketingowej, recital jazzowy oraz dodatkowa niespodzianka muzyczna. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 w Sali Ziemi poznańskiego centrum kongresowego.

Patronat nad konkursem o Złoty Medal sprawuje ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita. Galę Nagród swoim patronatem objęła Telewizja Polska. Reportaż z wydarzenia obejrzeć będzie można na antenie ogólnopolskiej TVP Regionalna.

Wstecz

Współpraca Medialna