Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego – w wersji drukowanej oraz on-line. Szczególnej uwadze polecamy informacje z zakresu marketingu – piszemy o pozostawianiu śladów w biznesie, strategii marki i marketingowych trendach na rok 2016. Zachęcamy również do stosowania druku 3D w działaniach marketingowych.

W tym wydaniu prezentujemy także przewodnik po konkursie Złoty Medal MTP oraz konkurs TOP DESIGN award  dla produktów przemysłowych. Rozmawiamy o promocji firm meblarskich z Radomska, nowej odsłonie targów turystycznych, promocji polskich marek odzieżowych. Rekomendujemy ciekawe formy spędzania czasu po targach i podpowiadamy jak zorganizować nocleg. W tym wydaniu powraca również dział „Smaki Polski” – tym razem prezentujemy tradycyjne dania Wielkopolski.

To wydanie ma wyjątkową okładkę–kolorowankę! Każdy może stworzyć własną kompozycję! Podobno kilka minut kolorowania potrafi wprawić w bardzo relaksujący nastrój – zachęcamy więc do kolorowania i uwalniania swojej kreatywności. Zapraszamy do dzielenia się z nami efektami kolorowania – najciekawsze okładki zamieścimy w kolejnym wydaniu magazynu. Szczegóły na stronie 4.

>> czytaj „Poznański Magazyn Targowy” on-line

Wstecz

Współpraca Medialna