Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:Jak się przygotować na Poznań Air Show

Nawodnienie organizmu

Nie zapomnijmy o wypiciu dużej dawki płynów. Długie przebywanie na otwartej przestrzeni wymaga od nas zadbania o odpowiednie nawodnienie organizmu. Na terenie Poznań Air Show działać będzie strefa gastronomiczna oraz zlokalizowane  zostaną beczkowozy. Istnieje również możliwość wniesienia własnego prowiantu oraz zamkniętych napojów w jednorazowych opakowaniach kartonowych i opakowaniach typu PET. Maksymalna dopuszczalna pojemność opakowania to 1,5 l.
Brak możliwości wniesienia napojów w opakowaniach szklanych i aluminiowych.

Ochrona przed słońcem

Bezchmurne niebo, słońce i brak deszczu to wymarzona pogoda dla wszystkich fanów podniebnych akrobacji. Aby nie okazała się ona jednak zdradliwa, pamiętać należy o zaopatrzeniu się w nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i ochronny balsam do opalania.

Ochrona słuchu

Pokazy powietrzne samolotów odrzutowych to nie tylko nie lada atrakcja, ale i niezły hałas. Posiadanie zatyczek do uszu może okazać się niezbędne. Dla zapominalskich istnieje możliwość odbioru zatyczek dla najmłodszych w punkcie informacyjnym Poznań Air Show.

Bezpieczeństwo dzieci

• nie pozostawiać dzieci bez opieki oraz nie pozwalać im oddalać się od opiekunów;

• zaopatrzyć najmłodszych w opaskę z numerem telefonu do rodziców, co w przypadku jego zgubienia, ułatwi oddanie dziecka w bezpieczne ręce, opaski będzie można odebrać w punktach informacyjnych Poznań Air Show;

• wyznaczenie punktu zbiórki, które będzie znane dla wszystkich członków rodziny.

Dla Rodzin

punkcie informacyjnym przygotowano specjalną strefę rodzinną, w której, w ciszy i spokoju, będzie można nakarmić i przewinąć dziecko.

Zakazane przedmioty i niepożądane zachowanie

Nad bezpieczeństwem uczestników Poznań Air Show czuwać będą setki ochroniarzy, dlatego ważne jest aby postępować zgodnie z ich zaleceniami. Zabronione jest palenie papierosów w pobliżu maszyn lotniczych, a także wprowadzanie zwierząt na teren pokazów. Ponadto wszystkie przedmioty, których posiadanie jest zakazane podczas podróży samolotem nie mogą być wniesione na teren lotniska. Dotyczy to m.in. ostrych narządzi, broni, alkoholu itp.

Płatność tylko gotówką.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact