Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:BILETY

Najbardziej spektakularne i widowiskowe lotnicze wydarzenie tego roku organizowane przez Aeropact!

Już 17 i 18 sierpnia na Lotnisku Gdynia-Kosakowo największe pokazy lotnicze w Polsce!

Gdynia Aerobaltic 2019 to 20 godzin pokazów na niebie, reprezentanci kilkunastu krajów Europy i Świata, samoloty odrzutowe, grupy akrobacyjne, czołówka światowego lotnictwa i wiele więcej atrakcji również na ziemi! Specjalne przygotowane strefy dla pasjonatów lotnictwa, rodzin, a dla najmłodszych strefa zabawy Aerolandia wraz Akademią Młodego Pilota. Gwarantujemy niezapomniane emocje, moc atrakcji dla rodzin i dzieci oraz spektakularne show lotnicze! Gdynia Aerobaltic to także Aerocamp, czyli strefa campingowa zlokalizowana w samym sercu wydarzenia.

Gwarantujemy potężny ryk silników odrzutowych, ewolucje najlepszych zespołów akrobacyjnych Europy i Świata, pokazy topowych światowych zawodników akrobacji lotniczej. Gdynia Aerobaltic to rozbudowana wystawa statyczna, strefy tematyczne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także spotkania z pilotami. Podczas Gdynia Aerobaltic widzowie będą mieć możliwość obejrzenia z bliska kilkudziesięciu samolotów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz innych statków powietrznych biorących udział w pokazach, a także wystawy Aeroexpo.

Stań się częścią tegorocznej imprezy i nie zwlekaj z zakupem biletu, nie może Cię tam zabraknąć!

kupbilet_400x122.png

Ceny biletów

Bilet early birds sobota 25 zł
Bilet early birds niedziela 25 zł
Bilet early birds trybuna sobota 50 zł
Bilet early birds trybuna niedziela 50 zł
Bilet rodzinny sobota* - dla posiadaczy Karty Mieszkańca w programie Gdynia Rodzinna 50 zł
Bilet rodzinny niedziela* - dla posiadaczy Karty Mieszkańca w programie Gdynia Rodzinna 50 zł
Bilet Spotter 200 zł
Bilet VIP sobota 300 zł
Bilet VIP niedziela 300 zł
Bilet bezpłatny sobota dla dziecka do lat 3*** 0 zł
Bilet bezpłatny niedziela dla dziecka do lat 3*** 0 zł
Bilet bezpłatny sobota inwalidzki** 0 zł
Bilet bezpłatny niedziela inwalidzki** 0 zł
Bilet parkingowy sobota 10 zł
Bilet parkingowy niedziela 10 zł

*Dotyczy wyłącznie posiadaczy Karty Mieszkańca uczestniczących w programie Gdynia Rodzinna.

Więcej informacji - >>>KLIKNIJ<<<

**Bilety dotyczą wyłącznie osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności (Regulamin Par. 2 Ust. 7Pkt. 2).https://aerobaltic.pl/regulamin

***Dziecko, które w dniu wydarzenia nie ukończyło 3. roku życia.

Bilety VIP - specjalna oferta

VIP PLATINUM STOLIK

Bilet jednodniowy upoważnia 8 osób do wstępu na teren imprezy w dniach 17.08.2019 lub 18.08.2019 w godzinach 10:00-17:00 4 miejsca parkingowe dedykowane dla VIP Platinum. Dedykowany stolik bankietowy w strefie VIP Platinum. Bezpłatny catering. Miejsca siedzące na tarasie przed namiotem VIP. Strefa sanitarna typu Premium. Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

SKY CLUB

Bilet dwudniowy upoważnia 16 osób do wstępu na teren imprezy w dniach 17.08.2019 i 18.08.2019 w godzinach 10:00-17:00. Namiot Sky Club o wymiarach 10x10m z barem i 2 okrągłymi stołami (możliwość rozbudowy segmentów). Możliwość brandingu namiotu Sky Club. Prywatny taras (ogródek) z miejscami siedzącymi przed namiotem Sky Club. 10 miejsc parkingowych dedykowanych dla Sky Club. Bezpłatny catering. Strefa sanitarna typu Premium. Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

W sprawie rezerwacji i informacji o VIP PLATINUM STOLIK i SKY CLUB zapraszamy do kontaktu pod adresem: vip@aeropact.pl

Aerocamp 2019

Gdynia Kosakowo / Plaża Miejska

Aerocamp to niepowtarzalna okazja aby spędzić aż 3 dni i 3 noce na lotnisku Gdynia - Kosakowo wraz z innymi entuzjastami lotnictwa w ramach wyodrębnionej strefy. Aerocamp został stworzony dla osób, które chcą doświadczyć niesamowitej przygody połączonej z pokazami lotniczymi Gdynia Aerobaltic 2019. Spędź weekend nad Bałtykiem, na polu namiotowym, na lotnisku, o krok od serca pokazów lotniczych, korzystaj z namiotu chillout, a także spotkaj się z pilotami biorącymi udział w pokazach. Bądź częścią niesamowitej społeczności, przeżyj pokazy „od środka” i twórz razem z nami 1-szą historyczną edycję Aerocamp!

Obecność na Aerocamp jest możliwa w ramach jednego z 3 pakietów: z namiotem własnym, z namiotem organizatora, z camperem/przyczepą.

  • z namiotem własnym: 340 zł / osoba + 29 zł za miejsce na polu namiotowym (dla namiotu od 2 do 6 os.).
  • z namiotem organizatora: 340 zł / osoba + 199 zł za namiot 2 os. udostępniony przez organizatora (rozłożony, gotowy do użycia po przybyciu na teren Aerocamp)
  • z camperem/przyczepą: 340 zł / osoba + 300 zł za camper/przyczepę bez dostępu do prądu lub 340 zł / osoba + 490 zł za obecność campera/przyczepy z dostępem do prądu

Wstęp dla dzieci do 3 roku życia - bezpłatny.

Wstęp dla dzieci od 3 do 12 roku życia - 50% ceny nominalnej tj. 170 zł / osoba.

Zakup biletu Aerocamp dla 1 osoby obejmuje:

  • możliwość noclegu na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo w dn. 16-19.08.2019r. w ramach jednego z 3 dostępnych wariantów szczegółowo opisanych powyżej.
  • możliwość obserwowania treningów na lotnisku Gdynia-Kosakowo zaplanowanych w dn. 16.08.2019r. (w strefie Aerocamp).
  • wstęp na teren pokazów Gdynia Aerobaltic na lotnisku Gdynia-Kosakowo w dn. 17-18.08.2019r. (odpowiednik Biletu Zwykłego).
  • pakiet powitalny.
  • dostęp do strefy sanitarnej z prysznicami.
  • dostęp do zadaszonego namiotu („chillout”) wyposażonego w: czajniki elektryczne, kuchenki elektryczne do przygotowania posiłków, miejsce do siedzenia, stoły, leżaki, pufy, kącik dla dzieci, gniazdka z prądem 230V.
  • spotkanie z pilotami (piątek 16.08, godzina 16.00)
  • miejsce parkingowe na lotnisku Gdynia – Kosakowo.

Na terenie Aerocamp znajdować się będzie sklep z możliwością zakupu słodyczy, napoi i drobnych przekąsek. Pola namiotowe znajduje się na terenie lotniska Gdynia Kosakowo, na którym trwają pokazy w dn. 17 i 18.08.2019 r. Wstęp tylko dla osób dorosłych, a w przypadku osób, które nie ukończyły 18. roku życia, wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która przy pierwszym wejściu na camping, w punkcie akredytacyjnym, podpisze deklarację o odpowiedzialności za osobę̨ małoletnią, wg wzoru opracowanego przez Organizatora Obowiązuje zakaz nocowania w pojazdach. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym w zakładce „Regulamin” na stronie internetowej www.aerobaltic.pl

Wstęp na Aerocamp 340 zł Bez rejestracji
Wstęp na Aerocamp dzieci w wieku 3-12 lat 170 zł Bez rejestracji
Miejsce na polu namiotowym z własnym namiotem 29 zł Bez rejestracji
Miejsce na polu namiotowym z namiotem organizatora 199 zł Bez rejestracji
Miejsce na polu namiotowym na pojazd typu camper lub przyczepę kempingową 300 zł Bez rejestracji
Miejsce na polu namiotowym na pojazd typu camper lub przyczepę kempingową z dostępem do energii elektrycznej 490 zł Bez rejestracji

kupbilet_400x122.png

Organizatorem wydarzenia jest Aeropact.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna