Patronat Honorowy
Partnerzy


Główny Partner Motoryzacyjny:


Sponsorzy Techniczni:

Dostawca Paliwa:


Sponsorzy
Główny Patron Radiowy


Patronat Medialny


Gospodarz
Producent części lotniczej:twitter
instagram
    
 Aktualności
05.07.2018
Ekstremalne emocje połączyły się z rodzinną atmosferą w maju na poznańskiej Ławicy, podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych – Poznań Air Show 2018. Duża moc, nieprawdopodobna prędkość oraz akrobacje na najwyższym, światowym poziomie zagwarantowały nam wspaniałe widowisko i moc adrenaliny.

[ więcej ]


22.05.2018
Poznań Air Show za nami, dziękujemy za Waszą obecność.

[ więcej ]


20.05.2018
Tegoroczna edycja Poznań Air Show odbyła się w słonecznej aurze, rodzinna atmosfera połączyła się z ekstremalnymi mocami silników odrzutowych. Na wydarzeniu gościliśmy 70 tysięcy zwiedzających.

[ więcej ]


20.05.2018
W dniach 19 i 20 maja na poznańskiej Ławicy odbędą się międzynarodowe pokazy lotnicze Poznań Air Show, gdzie najlepsi piloci akrobacyjni z Polski i z zagranicy prezentować będą swoje widowiskowe umiejętności. Wśród nich publiczność będzie mogła podziwiać popisy Grupy Akrobacyjnej ŻELAZNY – jedynego w Polsce cywilnego zespołu akrobacyjnego, którego ŠKODA jest dumnym sponsorem.

[ więcej ]


20.05.2018
Zapraszamy do namiotu spotkań z pilotami! Zdobądź autografy i zdjęcia z gwiazdami Poznań Air Show.

[ więcej ]


Więcej aktualności

MIĘDZYNARODOWE POKAZY LOTNICZE

19 - 20 maja 2018

Poznań Air Show to wielowymiarowe wydarzenie, które pod wielkim, podniebnym dachem Poznania skupia ekstremalne emocje. To z jednej strony lotniczy show w wykonaniu światowej sławy mistrzów awiacji, z drugiej wystawa sprzętu lotniczego i wojskowego. To miejsce, w którym powietrzna pasja i doświadczenie pilotów spotykają się z młodzieńczymi pragnieniami o lataniu.

[ Wstecz ]Współpraca Medialna