twitter
instagram
    
 Aktualności
25.04.2018
Grupa skoczków będzie łączyć się w powietrzu na otwartych spadochronach.

[ więcej ]


24.04.2018
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich pilotów solowych. Znany z niezwykle dynamicznych pokazów, które pokazują akrobację lotniczą w pełnej krasie i wywołują niezapomniane wrażenia u widzów. Artur Kielak wykona pokaz na samolocie Sbach XA-41 – jedynym takim modelu w Polsce, którego malowanie nawiązuje do legendarnego Dywizjonu 303. Na co dzień Artura Kielaka możecie spotkać między innymi w kokpicie pasażerskiego Boeinga 737.

[ więcej ]


05.04.2018
Podczas Motor Show czeka na Ciebie moc atrakcji. Obejrzyj F-16 stojący przy wejściu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkaj się z pilotami w namiocie AMW w pawilonie 5A na stoisku nr 16 - dowiedz się więcej o Bazie Wojskowej w Krzesinach oraz o NATO Tiger Meet.

[ więcej ]


30.03.2018
Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad Międzynarodowymi Pokazami Lotniczymi – Poznań Air Show 2018 objął Pan Mariusz Błaszczak – Minister Obrony Narodowej.

[ więcej ]


09.02.2018
Poznań Air Show 2018 to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Odbywać się będzie na poznańskiej Ławicy, w miejscu które można nazwać kolebką polskiego lotnictwa. Pokazy będą doskonałą okazją do upamiętnienia rocznic: 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 100-lecia Polskiego Lotnictwa oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

MIĘDZYNARODOWE POKAZY LOTNICZE

19 - 20 maja 2018

Poznań Air Show to wielowymiarowe wydarzenie, które pod wielkim, podniebnym dachem Poznania skupia ekstremalne emocje. To z jednej strony lotniczy show w wykonaniu światowej sławy mistrzów awiacji, z drugiej wystawa sprzętu lotniczego i wojskowego. To miejsce, w którym powietrzna pasja i doświadczenie pilotów spotykają się z młodzieńczymi pragnieniami o lataniu.

[ Wstecz ]Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact